Try and Buy - wypróbuj, zanim zapłacisz
Try and Buy - wypróbuj, zanim zapłacisz

Sprzęt Apple dla Twojej firmy - czy warto?

Pamiętasz czasy, gdy królem rynku telefonów przenośnych była Nokia? Gdy laptopy były wielkie, ciężkie, toporne i kosztowały tyle, co nowy samochód? Dziś ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy w takich warunkach - większość urządzeń nie miała nawet swobodnego dostępu do internetu, który dopiero kiełkował. Świat poszedł do przodu - a urządzenia, którego z perspektywy czasu dziś nie nadawałyby się nawet na zabawki dla dzieci, obecnie ewoluowały w super zaawansowane akcesoria cyfrowe, bez których nie może obejść się żaden przedsiębiorca. Rozwój technologii i bogactwo wyboru potrafi przyprawić o zawrót głowy - jak pośród tego technologicznego natłoku wybrać najlepsze narzędzia dla własnej firmy?

 

Apple Finance Services - zakup… a może wypożyczenie?

Wybór sprzętu komputerowego dla średnich i dużych firm to zawsze wielkie wyzwanie. Wiąże się ono ze znacznymi kosztami, dlatego ważne jest rozsądne i analityczne podejście do procesu zakupu - tak, aby dokonać jak najlepszego wyboru. Jednak czy wiesz, że rozwinęła się nie tylko technologia - ale również sposoby korzystania ze sprzętu? Obecnie zamiast zakupu na własność, coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się wypożyczenie sprzętu - pozwalające zaoszczędzić pieniądze, rozsądniej zarządzać budżetem i być zawsze wyposażonym w najnowszy i najwydajniejszy sprzęt.

 

Na tym właśnie polega Apple Financal Services - wypożyczaj, zamiast kupować! Usługa ta to elastyczny system umożliwiający użytkowanie wybranego sprzętu Apple przez wybrany okres w atrakcyjnej cenie, która finalnie może być nawet do 20% niższa, niż zakup nowego sprzętu. Dzięki takiemu rozwiązanie nie musisz wydawać całej kwoty od razu, tylko spłacać ją w ratach - tym samym nie narażając płynności finansowej firmy.

 

Wybierając model płatności za użytkowanie, zamiast zakupu na własność masz pewność, że Twoi pracownicy zawsze pracują na najnowszym i najbardziej wydajnym sprzęcie - mogąc bez przeszkód realizować swoje obowiązki zawodowe. Ty wybierasz, jaki sprzęt mają otrzymać Twoi pracownicy - MacBooka, iMaka, Maka Studio, MAcBooka Air, a może Maka Pro. Ty cieszysz się niższymi kosztami, a Twoi pracownicy doskonałą wydajnością.

Try and Buy - wypróbuj, zanim zapłacisz

Zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie? Dzięki obecnej promocji możesz przetestować sprzęt Apple zupełnie bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Wystarczy wypełnić formularz, a następnie konsultant pomoże ci w wyborze odpowiedniego sprzętu i przeprowadzi przez cały proces zamówienia. Po 30 dniach możesz zdecydować się na skorzystanie z Apple Financal Services lub zwrócić sprzęt bez ponoszenia żadnych kosztów, jeśli nie spełni on oczekiwań Twojego przedsiębiorstwa.

 

Za organizację promocji odpowiada firma Jupiter - autoryzowany sprzedawca i serwis firmy Apple. To zespół świetnie przeszkolonych i doświadczonych fachowców, na których wsparcie możesz liczyć zarówno podczas pierwszych 30 dni próbnych, jak i całego okresu korzystania z Apple Financial Services. Oferowana przez nich pomoc dla przedsiębiorców jest w pełni kompleksowa - od doradztwa i projektowania, poprzez instalację i wdrożenie, aż po naprawy, szkolenia i tworzenie kopii zapasowych.

Jakość potwierdzona naukowo

Co sprawia, że tysiące przedsiębiorstw decydują się na wybór właśnie sprzętu Apple? Wydajność i niezawodność - nie są to jedynie puste frazesy, ale wyniki badań naukowych.

 

w 2019 roku firma Forrester Consulting przeprowadziła badania The Total Economic Impact of Mac In Enterprise, aby ustalić wpływ ekonomiczny komputerów Mac na funkcjonowanie przedsiębiorstw. O to najważniejsze wnioski z badania, które trwało aż 3 lata.

Koszty pomocy technicznej i operacyjne niższe o 45%

Wybór MacBooków to nie tylko gwarancja najwyższej jakości pracy dla Twoich podwładnych, ale też ulga dla budżetu firmy. W przeliczeniu na urządzenie koszty pomocy technicznej i koszty operacyjne w przypadku komputerów Mac były o 45% niższe niż w przypadku komputerów PC porównywalnej klasy. Komputery Apple po prostu rzadziej się psują, a w przypadku dużych firm z setkami pracowników oznacza to niebagatelne oszczędności.

Ryzyko utraty danych niższe o 50%

Bardziej dotkliwa od awarii sprzętu może być tylko utrata wartościowych danych zapisanych na komputerze. W przypadku wyboru MacBooków ryzyko to spada aż o 50% w stosunku do komputerów PC porównywalnej klasy.

Lepsze wyniki w pracy

Wydajny i bezawaryjny sprzęt korzystnie wpływa na nastrój pracowników oraz kulturę pracy. Badanie dowiodło, że wybór laptopów Apple poprawia wyniki i zaangażowanie pracowników, a także zwiększa ich wskaźnik utrzymania, który wzrósł aż o 20%.

Twoi pracownicy wolą sprzęt Apple

Twoi pracownicy dorastali z doskonałymi urządzeniami Apple, jak iPad lub iPhone i dobrze znają ich jakość i niezawodność. Badanie wykonane przez firmę Jamf wykazało, że aż 72% pracowników, mogąc samodzielnie wybrać sprzęt do pracy - wybrałoby komputery Apple.

Co jeszcze wyróżnia Laptopy Apple?

Rewolucyjny procesor M2

Procesory M1 oraz obecny w najnowszych MacBookach M2 to procesory wyprodukowane przez Apple - a nie jak w przypadku komputerów PC przez zewnętrznych producentów. Pozwoliło to na osiągnięcie nieporównywalnie lepszej w stosunku do PC wydajności, dzięki doskonałej optymalizacji osprzętu z oprogramowaniem. Procesory z serii M są szybsze i mniej awaryjne dzięki doskonałemu dopasowaniu technologii do systemu operacyjnego MacOS.

Oprogramowanie dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa

Apple samo tworzy oprogramowanie na swoje komputery. Dzięki doskonałemu zrozumieniu potrzeb przedsiębiorców, do laptopów dołączone są zwiększające wydajność pracy oraz bezpieczeństwo programy, stworzone z myślą o firmach takich, jak Twoja.

Proste i intuicyjne w użyciu

Jakość doświadczenia użytkownika jest dla projektantów z Apple na pierwszym miejscu, co znajduje odzwierciedlenie zarówno w samym designie urządzeń, jak i oprogramowaniu, w który są wyposażone. Twoi pracownicy bez problemu wdrożą się w nowy system i oferowane przez niego rozwiązania, nawet jeśli nie są specjalistami od sprzętu komputerowego.

Apple - marka, której warto zaufać

Firma z nadgryzionym jabłkiem w logo ma miliony oddanych fanów na całym świecie. To, co ich przyciąga i utrzymuje zainteresowanie przez długie lata to doskonałe zrozumienie potrzeb użytkowników i perfekcyjna realizacja - od designu, przez obsługę klienta, aż po technologię. Tak jak do użytkowników B2C, Apple z podobną uwagą podchodzi do segmentu B2B, oferując korzystne i pionierskie rozwiązania firmom. Wypróbuj sprzęt marki Apple za darmo i przekonaj się o tym we własnym przedsiębiorstwie!

Rozwiązanie dla firm idących z duchem czasu

Czasy się zmieniają - filozofia wypożyczania narzędzi tylko wtedy, kiedy ich potrzebujemy i płatność w oparciu o subskrypcję stopniowo staje się standardem w coraz większej ilości branż. Takiemu podejściu sukces zawdzięczają tacy giganci, jak AirBnB czy Uber - którzy doskonale zdiagnozowali zmieniające potrzeby współczesnego społeczeństwa, precyzyjnie na nie odpowiadając. Ta rewolucja dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm - które w oparciu o nowoczesny model płatności mogą osiągnąć korzyści, które jeszcze dekadę temu były tylko marzeniem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl