10 powodów, dla których warto wybrać Apple Watch Series 5 po premierze Series 6 i SE
10 powodów, dla których warto wybrać Apple Watch Series 5 po premierze Series 6 i SE

Apple Watch Series 5 to jeden z najbardziej atrakcyjnych zegarków Apple. Z jednej strony jest wyposażony w zawsze włączony wyświetlacz, najnowocześniejszy chipset i pomiar EKG. Z drugiej strony znacznie straciła na wartości i obecnie jest w naprawdę atrakcyjnej cenie.

1. Duży i jasny wyświetlacz

 
Apple Watch Series 5 ma naprawdę duży wyświetlacz Retina. Jego jasność sięga 1000 cd / m², co w zupełności wystarczy, aby zobaczyć wszystkie niezbędne informacje, nawet w jasnym świetle słonecznym. Na ulicy na pewno nie oślepną, a to ich ogromny plus.

2. Zawsze na ekranie

Podobnie jak Apple Watch Series 6, nadal aktualna seria 5 ma zawsze włączoną opcję wyświetlania. Oznacza to, że informacje na nich są widoczne nawet wtedy, gdy nie korzystasz z zegarka. Nie musisz podnosić nadgarstka, aby uzyskać czas. A z zewnątrz wyglądają bardzo ciekawie.

3. Nowy rozpoznawalny projekt

Apple Watch Series 5 ma ten sam wygląd co Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE. Różnią się od tych ostatnich jedynie zawsze włączonym ekranem - bardzo trudno je odróżnić od pierwszego z boku: być może po niebieskim lub czerwonym kolorze obudowy nowego produktu z 2020 roku.

4. System

Apple Watch Series 5 wykorzystuje system S5 z dwurdzeniowym 64-bitowym procesorem. Dziś radzi sobie z absolutnie każdym zadaniem, do którego może być potrzebny tylko zegarek. Nowy Apple Watch SE korzysta z tego samego chipa, co oznacza, że pozostanie aktualny przez ponad rok.

5. Czujnik tętna

W przeciwieństwie do Apple Watch SE, Apple Watch Series 5 ma elektryczny czujnik tętna. Obsługują powiadomienia o zbyt niskim lub wysokim tętnie, a także nieregularnym tętnie użytkownika. Ponadto mogą korzystać z autorskiej aplikacji EKG.

6. Wbudowany kompas

Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE - wszystkie aktualne modele markowych zegarków tego producenta są wyposażone we wbudowany kompas. Jest dostępny jako samodzielna aplikacja, ale może być również używany do łatwiejszej nawigacji w markowych i innych aplikacjach mapowych.

7. Wystarczająco dużo pamięci wbudowanej

Apple Watch Series 5 wykorzystuje 32 GB pamięci, dokładnie tyle samo, co Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE. Ta pamięć może być używana nie tylko do przechowywania aplikacji, ale także kompozycji muzycznych, które mogą pozostać na nich bez przywiązania do iPhone'a.

8. Tarcze na każdy gust

Z każdą aktualizacją watchOS na Apple Watch pojawia się coraz więcej tarcz zegarka, a wszystkie z nich są dostępne w serii 5. Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego dodała do nich kilka naprawdę interesujących: Typography, Greenwich, Chronograph Pro, Diver ”i„ Stripes ”.

9. Ciągły pomiar hałasu

Istotną cechą zegarków marki Apple jest między innymi możliwość pomiaru poziomu hałasu otoczenia. Aby to zrobić, możesz użyć zarówno specjalnej aplikacji, jak i rozszerzenia jednej z wielu tarcz zegarka Apple Watch Series 5. Jest to ważna cecha gadżetu.

10. Wsparcie dla wszystkich pasków

Apple Watch Series 5 może być używany z dowolnym paskiem zaprojektowanym dla linii zegarków marki Apple. Dotyczy to również bransoletek mono, które nie są przeznaczone dla Apple Watch Series 3 i starszych. Bogactwo akcesoriów pozwoli znacznie urozmaicić wygląd gadżetu.

Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 to środek między najbardziej zaawansowanym technologicznie Apple Watch Series 6 a stosunkowo niedrogim Apple Watch SE. Ma kluczowe zalety starszego modelu, ale pozbawiony jest wad młodszego. Oto jest - najlepszy wybór na dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl