O firmie

Jako autoryzowany sprzedawca firmy Apple, Jupiter jest idealnym partnerem do wdrożeń Apple, zarządzania urządzeniami i wsparcia Apple.

W firmie Jupiter znajduje się wyspecjalizowany zespół Apple, który może poprowadzić Cię i wesprzeć podczas wdrażania Apple i zarządzania urządzeniami użytkownika końcowego w Twojej infrastrukturze IT.

Profesjonalne usługi dostosowane do każdego rodzaju pracy Wszystko od zaplanowania, czego potrzebuje Twoja firma, przez wdrożenie odpowiedniego sprzętu, po najwyższej klasy naprawy i usługi wsparcia.

Nasz akredytowany zespół może świadczyć usługi IT obejmujące wszystko, od doradztwa i projektowania, poprzez instalację i wdrożenie, aż po naprawy, szkolenia i tworzenie kopii zapasowych. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy ułatwić Ci życie.

Doradztwo i projektowanie

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia

Potrzebujesz pomocy we wdrażaniu i zarządzaniu sprzętem Apple zgodnie z zamierzeniami? Możemy pomóc. Możemy doradzić w każdym aspekcie i rodzaju pracy oraz sprzęcie i oprogramowaniu, a także w zakresie Wi-Fi, sieci i pamięci masowej, pomagając opracować formułę pracy, która jest chroniony na przyszłość. Możemy budować systemy wieloplatformowe, aby pomóc we wszystkim, od tworzenia treści, przez dostarczanie, po tworzenie kopii zapasowych, i zapewnić najlepszą możliwą pomoc techniczną.

Kompleksowe rozwiązania dla firm to nasza misja

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do firm istniejących jak i nowopowstających.

Zoptymalizujemy Państwa potrzeby IT. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci mogli stworzyć wydajną infrastrukturę IT i oferować swoje własne produkty i usługi wielu potencjalnym klientom. W tych obszarach Jupiter jest silnym partnerem i niezawodnym dostawcą kompleksowych rozwiązań software’owych wraz z produktami Apple dla firm każdej wielkości I ich pracowników.

Państwa firma będzie bardziej skuteczna i konkurencyjna dzięki naszym rozwiązaniom

Nasi specjaliści B2B zajmą się Twoim projektem, a następnie dokonają wstępną selekcję odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, które nadadzą temu projektowi świeżości. Z pomocą naszych partnerów, z którymi współpracujemy oferujemy kompleksowy pakiet dostosowany do Twoich potrzeb IT.

Nasz status Autoryzowanego Sprzedawcy Apple Enterprise, zespół ekspertów, zasięg ogólnokrajowy, wieloletnie doświadczenie z produktami Apple i współpraca z aplikacjami gotowymi do użytku biznesowego sprawiają, że jesteśmy doskonałym partnerem we wdrażaniu, integracji i obsłudze urządzeń Apple w firmach w Polsce.

Opierając się na naszym doświadczeniu w doradztwie, integracji wieloplatformowej, tworzeniu aplikacji, projektowaniu rozwiązań i stałym wsparciu, zebraliśmy szereg najlepszych w swojej klasie rozwiązań, partnerów w zakresie aplikacji i technologii, aby wspierać wdrożenia Apple każdej wielkości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl