USŁUGI BIZNESOWE
USŁUGI BIZNESOWE

USŁUGI BIZNESOWE

  • Indywidualne wsparcie i obsługa
  • Wybór różnych urządzeń dla Twojej organizacji
  • Wydajność realizacji dla Twojej firmy
  • Oferta dopasowana do Ciebie

Jako autoryzowany sprzedawca firmy Apple, Jupiter jest idealnym partnerem do wdrożeń Apple, zarządzania urządzeniami i wsparcia Apple.

W firmie Jupiter znajduje się wyspecjalizowany zespół Apple, który może poprowadzić Cię i wesprzeć podczas wdrażania Apple i zarządzania urządzeniami użytkownika końcowego w Twojej infrastrukturze IT.

Profesjonalne usługi dostosowane do każdego rodzaju pracy Wszystko od zaplanowania, czego potrzebuje Twoja firma, przez wdrożenie odpowiedniego sprzętu, po najwyższej klasy naprawy i usługi wsparcia.

Nasz akredytowany zespół może świadczyć usługi IT obejmujące wszystko, od doradztwa i projektowania, poprzez instalację i wdrożenie, aż po naprawy, szkolenia i tworzenie kopii zapasowych. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy ułatwić Ci życie.

Doradztwo i projektowanie

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia

Potrzebujesz pomocy we wdrażaniu i zarządzaniu sprzętem Apple zgodnie z zamierzeniami? Możemy pomóc. Możemy doradzić w każdym aspekcie i rodzaju pracy oraz sprzęcie i oprogramowaniu, a także w zakresie Wi-Fi, sieci i pamięci masowej, pomagając opracować formułę pracy, która jest chroniony na przyszłość. Możemy budować systemy wieloplatformowe, aby pomóc we wszystkim, od tworzenia treści, przez dostarczanie, po tworzenie kopii zapasowych, i zapewnić najlepszą możliwą pomoc techniczną.

Kompleksowe rozwiązania dla firm to nasza misja

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do firm istniejących jak i nowopowstających.

Zoptymalizujemy Państwa potrzeby IT. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci mogli stworzyć wydajną infrastrukturę IT i oferować swoje własne produkty i usługi wielu potencjalnym klientom. W tych obszarach Jupiter jest silnym partnerem i niezawodnym dostawcą kompleksowych rozwiązań software’owych wraz z produktami Apple dla firm każdej wielkości I ich pracowników.

Państwa firma będzie bardziej skuteczna i konkurencyjna dzięki naszym rozwiązaniom

Nasi specjaliści B2B zajmą się Twoim projektem, a następnie dokonają wstępną selekcję odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, które nadadzą temu projektowi świeżości. Z pomocą naszych partnerów, z którymi współpracujemy oferujemy kompleksowy pakiet dostosowany do Twoich potrzeb IT.

Nasz status Autoryzowanego Sprzedawcy Apple Enterprise, zespół ekspertów, zasięg ogólnokrajowy, wieloletnie doświadczenie z produktami Apple i współpraca z aplikacjami gotowymi do użytku biznesowego sprawiają, że jesteśmy doskonałym partnerem we wdrażaniu, integracji i obsłudze urządzeń Apple w firmach w Polsce.

Opierając się na naszym doświadczeniu w doradztwie, integracji wieloplatformowej, tworzeniu aplikacji, projektowaniu rozwiązań i stałym wsparciu, zebraliśmy szereg najlepszych w swojej klasie rozwiązań, partnerów w zakresie aplikacji i technologii, aby wspierać wdrożenia Apple każdej wielkości.


Oprócz podstawowej konfiguracji firmy dział IT może personalizować urządzenia Apple i wybierać idealny zestaw aplikacji, które będą działać dla każdego typu użytkownika.

Poprzez Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) i Apple Business Manager (ABM) każde urządzenie Apple jest prawidłowo wdrażane i bezpiecznie zarządzane, dzięki czemu Twoi pracownicy maksymalnie wykorzystują możliwości swoich urządzeń Apple.

Wybór odpowiedniego zestawu

Mamy wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu, z ogromnymi zapasami produktów Apple i kreatywnych produktów IT, dzięki czemu cały Twój sprzęt zostanie dostarczony jako część rozwiązania.

Konfiguracja, testowanie i wstępne przygotowywanie

Zachowaj konkurencyjność podczas uaktualniania do najnowszej technologii. Możemy zorganizować przed wdrożeniem, testy i konfigurację, aby zapewnić, że Twoja technologia jest gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. W przypadku urządzeń z systemem iOS i macOS możemy załadować wszystkie aplikacje firmowe, systemy i obrazy, zsynchronizować ustawienia na wieloplatformowych urządzeniach mobilnych oraz zarejestrować urządzenia w DEP, VPP i wybranym oprogramowaniu MDM. Aby upewnić się, że maksymalnie wykorzystasz kreatywne stacje robocze i pamięć masową, możemy przeprowadzić testy nowego sprzętu, oprogramowania i wtyczek oraz skonfigurować je przed wysyłką.


Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się magazynowaniem, pakowaniem i dostawą Twoich towarów - abyś miał czas na inne rzeczy.

Jeśli chodzi o instalację nowego sprzętu, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić jak najszybsze uruchomienie i minimalny czas przestojów, współpracując z kierownikiem projektu lub zapewniając własne wewnętrzne zarządzanie projektami. W razie potrzeby dostarczymy wszystkie urządzenia do biurek lub dłoni Twoich pracowników, wdrożymy rozwiązania MDM i upewnimy się, że wszystko jest zintegrowane z istniejącymi systemami i urządzeniami. Możemy nawet zintegrować nowy zestaw Apple w środowiskach wieloplatformowych! Zarejestrujemy również Twoje urządzenia w programie rejestracji urządzeń (DEP) firmy Apple i będziemy mogli doradzić w zakresie programu zakupów grupowych (VPP), aby pomóc w rozwiązaniu dalszych problemów.


Wsparcie użytkownika

Jupiter zapewnia komfort użytkowania przez długi czas po wdrożeniu. Doświadczenie skoncentrowane na pracownikach Oferując swoim pracownikom program wyboru produktów, zobaczysz natychmiastowe korzyści, takie jak zadowolenie użytkowników końcowych z pracy, a także wzmocnienie oferty HR w pozyskaniu talentów i zatrzymaniu pracowników.

Program rejestracji urządzeń (DEP)

Program rejestracji urządzeń (DEP) jest częścią programu Apple Deployment Program (ADP), który pomaga firmom i instytucjom edukacyjnym wstępnie konfigurować urządzenia iOS i komputery Mac i dzięki temu łatwiejsza jest integracja z własną infrastrukturą IT. Uczestnicząc w programie rejestracji urządzeń firmy Apple, Jupiter umożliwia Twojej firmie: Wdrażanie urządzeń w swojej infrastrukturze bez większego wysiłku działu IT i udostępnianie ich użytkownikom w prekonfigurowany sposób. Automatyczne przypisywanie nowych urządzeń do serwera MDM (Zarządzanie urządzeniami mobilnymi) i możliwość przypisywania profili przed dostarczeniem do późniejszych użytkowników. zakładanie kont e-mail, konfigurowanie połączeń VPN i instalowanie programów - tuż po rozpakowaniu urządzeń, bez konieczności konfiguracji każdego urządzenia przez dział IT. Nadzór nad wszystkimi urządzeniami bezprzewodowo i zmiana ustawień i praw dostępu w ciągu kilku sekund za pośrednictwem zdalnego dostępu z pomocą serwera MDM.

Elastyczna administracja

Dzięki programom do obsługi administracyjnej Apple i rozwiązaniu do zarządzania urządzeniami mobilnymi Twój dział IT może bezprzewodowo konfigurować urządzenia Apple, konfigurować konta, ustalać zasady, centralnie kupować aplikacje i dystrybuować je na wybrane urządzenia. Jako autoryzowany przez DEP dealer Apple, Jupiter umożliwia firmom i organizacjom automatyzację procesów wdrażania za pośrednictwem MDM.

Zarządzanie urządzeniami

Mac, iPhone i iPad można zintegrować z prawie każdą infrastrukturą IT. Dzięki administracji za pomocą opartego na sieci Web Apple Business Manager (ABM) dział IT może administrować urządzeniami, konfigurować ustawienia oraz udostępniać aplikacje i treści. Program rejestracji urządzeń (DEP) i program zakupów grupowych (VPP) są zintegrowane z ABM. Dlatego dział IT korzysta z centralnego narzędzia, które oferuje wszystkie funkcje niezbędne do poprawy doświadczenia nowych użytkowników Apple. Wystarczy, że pracownik rozpakuje nowe urządzenie i może zacząć od razu - bez konieczności samodzielnego zajmowania się konfiguracją.

Apple Business Manager (ABM)

Dzięki Apple Business Manager zespoły IT mogą zautomatyzować dostarczanie urządzeń, kupować i dystrybuować zawartość, przypisywać uprawnienia administratora i zarządzać rolami w firmie. Oprócz programów do rejestracji urządzeń (DEP) i licencji zbiorczych (VPP), zarządzanie urządzeniami mobilnymi (Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, MDM) jest również płynnie zintegrowane z Apple Business Manager, dzięki czemu administratorzy mogą uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi za pośrednictwem centralnego interfejsu i dostarczać urządzenia pracownikom. Apple Business Manager jest podzielony na trzy ważne obszary:

REJESTRACJA URZĄDZENIA

Za pomocą programu do rejestracji urządzeń (dawniej DEP) można szybko i łatwo wdrożyć urządzenia Apple.

ZAKUP TREŚCI

W obszarze „Aplikacje i książki” treści są kupowane, dystrybuowane do użytkowników, a licencje użytkowników są zarządzane przez MDM.

ZARZĄDZANIE FUNKCJAMI

Firmy mogą tworzyć zarządzane Apple ID, definiować funkcje do delegowania uprawnień i zadań administratora oraz dezaktywować i usuwać konta użytkowników. Niezależnie od tego, czy są to profesjonalni administratorzy IT czy niedoświadczeni użytkownicy: Jupiter pomaga Twoim pracownikom w długoterminowej optymalizacji pracy w oparciu o produkty Apple poprzez indywidualne szkolenia dostosowane do infrastruktury ich firmy.

Spersonalizowana konfiguracja i środowisko aplikacji

Oprócz podstawowej konfiguracji urządzeń Apple, dział IT może personalizować urządzenia Apple i wybierać idealny zestaw aplikacji, które będą adekwatne dla każdego typu użytkownika. Poprzez Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) i Apple Business Manager (ABM) każde urządzenie Apple jest prawidłowo wdrażane i bezpiecznie zarządzane, dzięki czemu Twoi pracownicy maksymalnie wykorzystują możliwości swoich urządzeń Apple.

Nowoczesne udostępnianie i wdrażanie

Oferujemy automatyczną rejestrację Apple Business Manager (ABM) wszystkich urządzeń Apple zakupionych w Jupiter. Korzystając z ABM, nasi klienci mogą skorzystać z bezdotykowego wdrożenia. Urządzenia Apple mogą być konfigurowane automatycznie bez pomocy działu IT, przekazywane bezpośrednio do pracowników i gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka.

SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA I TESTY

Oprócz podstawowej konfiguracji firmy dział IT może personalizować urządzenia Apple i wybierać idealny zestaw aplikacji, które będą działać dla każdego typu użytkownika. Poprzez Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) i Apple Business Manager (ABM) każde urządzenie Apple jest prawidłowo wdrażane i bezpiecznie zarządzane, dzięki czemu Twoi pracownicy maksymalnie wykorzystują możliwości swoich urządzeń Apple.

Wybór odpowiedniego zestawu

Mamy wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu, z ogromnymi zapasami produktów Apple i kreatywnych produktów IT, dzięki czemu cały Twój sprzęt zostanie dostarczony jako część rozwiązania.

Konfiguracja, testowanie i wstępne przygotowywanie

Zachowaj konkurencyjność podczas uaktualniania do najnowszej technologii. Możemy zorganizować przed wdrożeniem, testy i konfigurację, aby zapewnić, że Twoja technologia jest gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. W przypadku urządzeń z systemem iOS i macOS możemy załadować wszystkie aplikacje firmowe, systemy i obrazy, zsynchronizować ustawienia na wieloplatformowych urządzeniach mobilnych oraz zarejestrować urządzenia w DEP, VPP i wybranym oprogramowaniu MDM. Aby upewnić się, że maksymalnie wykorzystasz kreatywne stacje robocze i pamięć masową, możemy przeprowadzić testy nowego sprzętu, oprogramowania i wtyczek oraz skonfigurować je przed wysyłką.


Twój partner po Twojej stronie Oprócz dobrych warunków, które możemy Ci zaoferować, służymy również pomocą w zakresie modernizacji, napraw, szkoleń personalnych i profesjonalnego serwisu.

Wszyscy na bieżąco

Oferujemy standardowe i indywidualne szkolenia dotyczące wdrażania technologii Apple i zarządzania urządzeniami mobilnymi. Nasze szkolenia sprawią, że Twoi pracownicy i personel techniczny będą na bieżąco z nowym sprzętem, będą wiedzieli jak go najlepiej wykorzystać, a ich produktywność wzrośnie. Tylko niektóre ze szkoleń obejmują: doświadczenie użytkownika i szkolenie z przełączania komputerów PC na Mac dla użytkowników końcowych, szkolenie z podstawowych zasad systemu iOS i macOS dla zespołów technicznych wdrażających Apple w biznesie, umiejętności dotyczące iPada i Maca oraz Keynote dla firm. Wszystko jest dostarczane przez naszych trenerów i inżynierów systemów z prawdziwym doświadczeniem we wdrażaniu Apple w biznesie.

Adaptacja użytkownika

Nasze szkolenia wdrożeniowe obejmują szereg form, które pomagają użytkownikom w pełnym wykorzystaniu bogatych funkcji oferowanych przez urządzenia Apple.


Współpracując z autoryzowanym serwisem Apple specjalizujemy się w szybkich i niezawodnych naprawach Apple dla firm. Obejmuje to naprawy objęte gwarancją i poza nią oraz dedykowane plany napraw, w ramach których możemy odebrać, naprawić i odesłać naprawiony sprzęt w ramach uzgodnionych umów SLA. Niezależnie od tego, czy kupiłeś u nas, czy gdzie indziej, czy potrzebujesz naprawy wielu maszyn, naprawimy wszystko, co potrzebujesz. Zyskasz bezpośredni dostęp do akredytowanych techników Apple, z możliwością odbioru i dostaw tego samego dnia, konkurencyjnych cen oraz rozszerzonych i dostosowanych do Twoich potrzeb usług. Oferujemy również własne dwu- i trzyletnie gwarancje na wszystkie komputery Mac i iPady, a także ochronę AppleCare.

AppleCare for Enterprise zapewnia kompleksową gamę usług dla dużej liczby urządzeń Apple. Alternatywne przedłużenie gwarancji Apple Care na produkty Apple stanowi inne rozwiązanie dla mniejszej liczby urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl