SEKTORY BIZNESU
SEKTORY BIZNESU

SEKTORY BIZNESU

Korzystając z rozwiązań Jupiter i Apple, z powodzeniem wprowadzisz cyfryzację w swojej firmie. Stwarzamy nowe możliwości przekształcania procesów i struktur biznesowych - szczególnie w obszarach mediów, handlu detalicznego, usług i opieki zdrowotnej. Dzięki nowym, cyfrowym procesom biznesowym zapewniasz decydujące korzyści w konkurencji krajowej i międzynarodowej.

Media

Przedsiębiorstwa medialne i produkcyjne muszą być coraz bardziej elastyczne, kreatywne i indywidualnie reagować na oczekiwania odbiorców oraz włączać nowe wymagania rynkowe do procesów produkcyjnych i biznesowych. Cyfryzacja i sieciowanie produkcji telewizyjnej umożliwia pracownikom dostęp do danych, które są udostępniane w firmie w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki temu każdy pracownik może szybko i efektywnie wykonywać swoją pracę.

Handel detaliczny

Stale rosnąca konkurencja ze strony sklepów internetowych wywiera coraz większą presję na stacjonarną sprzedaż detaliczną. Aby pozostać konkurencyjnym, sektor detaliczny musi mieć mocne strony, łączyć prawdziwe doświadczenie zakupowe i bezpośredni kontakt z klientem z najnowszymi możliwościami technologicznymi. Zoptymalizuj doświadczenia zakupowe swoich klientów dzięki inteligentnym rozwiązaniom w zakresie POS, wielokanałowości, informacji o klientach i analizach klientów.

Usługi

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom dla sektora usług zwiększasz efektywność swoich pracowników i trwale obniżasz koszty. Pracownicy mogą szybciej dotrzeć do miejsca pracy i otrzymywać informacje kontekstowe w czasie rzeczywistym w celu przeprowadzenia analizy błędów.

Opieka zdrowotna

Coraz więcej szpitali w Polsce znajduje się pod ogromną presją kosztów i wydajności. Aby przetrwać w tym środowisku, digitalizacja jest niezbędnym środkiem. Aby sprostać związanym z tym wyzwaniom, szpitale potrzebują między innymi nowoczesnych urządzeń, kompleksowych zabezpieczeń i wydajnej sieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl