MAC W BIZNESIE
MAC W BIZNESIE

MAC W BIZNESIE

Silne nastawienie na użytkownika końcowego przyniosło Apple uznanie w całej branży, a nasze spersonalizowane podejście do klientów i ich potrzeb pomaga firmom przyspieszyć ich cyfrową podróż w przyszłość. Nasze usługi i rozwiązania Apple mogą być dostarczane w ramach szerszych programów transformacji biznesowej i cyfryzacji, a także samodzielnych projektów informatycznych w miejscu pracy. Jupiter-Integration i Apple zapewniają organizacjom rozwiązania oparte na najlepszych praktykach w branży, które są dostosowane do różnych użytkowników. Od asystentów w punktach sprzedaży i inżynierów terenowych, po projektantów i specjalistów klinicznych - urządzenia Apple w połączeniu z usługami Jupiter umożliwiają organizacjom tworzenie bardziej kreatywnych i bardziej mobilnych zespołów pracowników.

Dysponując wiedzą, która rozciąga się od sieci i chmury po centrum danych i miejsce pracy, definiujemy i wdrażamy strategie i rozwiązania, które zapewniają użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenia IT.

Mac w biznesie

Doskonała produktywność. Zaawansowana ochrona. Łatwość zarządzania. Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z komputerów Mac w firmach. Nie ma ograniczeń dla Twoich pracowników.

Doskonała produktywność. Rozwiązania biznesowe - stworzone po to, aby pracownicy mogli osiągnąć więcej

Dzisiejszy świat biznesu jest szybszy niż kiedykolwiek. Dlatego Apple opracowuje technologie, które zapewniają pracownikom wszystko, czego potrzebują, aby pracować jeszcze wydajniej. Dzięki najbardziej intuicyjnym, bezpiecznym i wydajnym produktom oraz odpowiednim aplikacjom pracownicy pozostają w kontakcie, dzielą się pomysłami i robią więcej. Jupiter oferuje innowacyjne koncepcje urządzeń jako usługi dla komputerów Mac, iPhone i iPad. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie biznesowe - od opieki zdrowotnej po przemysł.

Wybierając odpowiednie urządzenia zwiększasz produktywność w swojej firmie. Intuicyjna obsługa, wysoka niezawodność i różnorodność aplikacji zapewniają, że Twoi pracownicy mogą osiągnąć więcej z komputerem Mac.

Potężny sprzęt połączony z intuicyjnym oprogramowaniem i najlepszymi aplikacjami zwiększającymi produktywność w branży. Daj swoim pracownikom możliwość jak najlepszej pracy dzięki produktom, które kochają.

Zaawansowana ochrona

Mac oferuje funkcje bezpieczeństwa, które są już zlokalizowane na poziomie procesora. Zintegrowane szyfrowanie nieużywanych danych i zaawansowane uwierzytelnianie za pomocą Touch ID chronią Twoją infrastrukturę i dane firmy. Codzienne sprawdzanie dostępności aktualizacji oprogramowania zapewnia aktualność i bezpieczeństwo komputera Mac.

Produkty Apple są bezpieczne z założenia. Dzięki wiodącej w branży ochronie danych, potężnym wbudowanym technologiom i częstym aktualizacjom oprogramowania, informacje pozostają we właściwych rękach.

Nieograniczona kompatybilność

Urządzenia Apple bezproblemowo współpracują z istniejącą infrastrukturą, a także ulubionymi aplikacjami i systemami biznesowymi Twoich pracowników. Od Microsoft Office 365 przez Slack po SAP - wszystko jest gotowe do pracy.

Mac jest nie tylko optymalnie kompatybilny z innymi platformami Apple, takimi jak iOS lub iPadOS, ale można go również bezproblemowo zintegrować z Microsoft Modern Workplace. Oznacza to, że można również korzystać z systemów i aplikacji, które są już używane w firmie - na przykład Microsoft Exchange. Zaleca się zarządzanie urządzeniami za pomocą rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM).

Łatwość zarządzania

Mac pasuje do prawie każdego środowiska biznesowego. Apple Business Manager ułatwia działom IT zarządzanie urządzeniami, konfigurowanie ustawień oraz dostarczanie aplikacji i treści. Oznacza to, że pracownicy mogą w pełni korzystać z Maca natychmiast po jego rozpakowaniu.

Dzięki wdrożeniu typu „zero-touch” i zarządzaniu bezprzewodowemu produkty Apple są łatwe w konfiguracji, dystrybucji i zarządzaniu na dużą skalę. Jednym słowem - proste.

Mądra inwestycja

Niskie koszty obsługi. Wysoka wartość rezydualna. Elastyczne programy finansowania. To wszystko składa się na niższy całkowity koszt posiadania. Wybierając produkty Apple, dokonujesz mądrej inwestycji.

W porównaniu z notebookami innych dostawców, Mac ma ponadprzeciętną wartość rezydualną. W kompleksowej analizie całkowitego kosztu posiadania, która uwzględnia również koszty napraw i wsparcia, staje przed porównywalnymi alternatywami. Dzięki Jupiter możesz również indywidualnie i niedrogo sfinansować swój komputer Mac w leasingu, zamiast kupować go bezpośrednio.

Znakomita platforma

macOS stanowi podstawę produktywnego wykorzystania komputera Mac. Dzięki optymalnej koordynacji systemu operacyjnego ze sprzętem Twoi pracownicy korzystają z płynnych procesów pracy i inteligentnych funkcji.

Skorzystaj z zalet komputera Mac w swojej firmie. Daj swoim pracownikom wybór, z którymi urządzeniami chcą pracować. Jako wieloletni autoryzowany sprzedawca Apple dla przedsiębiorstw, Jupiter wspiera Cię we wprowadzaniu urządzeń Apple do Twojej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl