iPAD I iPHONE W BIZNESIE
iPAD I iPHONE W BIZNESIE

iPAD I iPHONE W BIZNESIE

iPad i iPhone to najlepsze narzędzia mobilne dla firm. Pomagają pracownikom w kreatywnym rozwiązywaniu problemów, produktywności, pracy z dowolnego miejsca i efektywniejszej współpracy. Potężny sprzęt Apple i wszechstronne platformy tworzą wyjątkowe środowisko do tworzenia indywidualnych aplikacji dla Twojej firmy. Ja­ko au­to­ry­zo­wa­ny sprzedawca firmy Apple, Jupiter oferuje szeroką gamę rozwiązań i wieloletnie doświadczenie w integracji mobilnych urządzeń Apple z Twoją firmą.

Produktywne aplikacje biznesowe

Zaawansowane aplikacje biznesowe do komunikacji i współpracy w grupach roboczych umożliwiają tworzenie zupełnie nowych i dynamicznych procesów i modeli biznesowych. Korzystasz z intuicyjnej obsługi i funkcji wielozadaniowych, takich jak „przesuń“, „podziel widok“, „obraz w obrazie“.

Najwyższe bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa nowoczesnych urządzeń iPad i oprogramowania iOS opierają się na unikalnym połączeniu konstrukcji chipa, sprzętu i oprogramowania. Koprocesor Secure Enclave zapewnia bezpieczne szyfrowanie danych firmowych za pomocą metody szyfrowania plików zwanej Data Protection. Chip umożliwia również Face ID, a tym samym bezpieczne uwierzytelnianie i poufne zarządzanie danymi biometrycznymi.

Elastyczna administracja

Dzięki programom do obsługi administracyjnej Apple i rozwiązaniu do zarządzania urządzeniami mobilnymi Twój dział IT może bezprzewodowo konfigurować urządzenia Apple, konfigurować konta, ustalać zasady, centralnie kupować aplikacje i dystrybuować je na wybrane urządzenia. Jupiter umożliwia firmom i organizacjom automatyzację procesów wdrażania za pośrednictwem MDM.

iPadOS

iPadOS to system operacyjny zaprojektowany specjalnie dla iPada. Opiera się na tej samej podstawie, co iOS i oferuje nowe, potężne funkcje dla iPada. Nowością jest możliwość pracy z aplikacjami w kilku oknach, używania ulepszonych gestów do wprowadzania tekstu i bardziej intuicyjnego korzystania z Apple Pencil. iPadOS 13 zawiera również aktualizacje dla aplikacji „Pliki” z obsługą zewnętrznych nośników danych, a także ulepszenia Safari, które umożliwiają surfowanie jak na komputerze stacjonarnym.

iOS

Dzięki „Dark Mode” iOS 13 oferuje nowy wygląd iPhone'a. System operacyjny zawiera także ważne aktualizacje aplikacji, z których pracownicy korzystają na co dzień, oraz nowe możliwości zarządzania prywatnością i bezpieczeństwem przez pracowników. Firmy korzystają również z nowych funkcji iOS 13, które ułatwiają administratorom systemu oddzielenie użytku biznesowego od domowego. Upraszcza to wdrażanie wytycznych dotyczących wyboru własnego urządzenia.

Skorzystaj z zalet bogatego portfolio Apple w Twojej firmie. Umożliwiaj swoim pracownikom wydajną pracę z iPadem i iPhonem. Jako autoryzowany sprzedawca Apple dla przedsiębiorstw, Jupiter wspiera Cię we wprowadzaniu urządzeń Apple do Twojej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl