Wyszukiwarka
Gembird Ładowarka samochodowa 2xUSB 2.1A czarna
dodaj do przechowalni
0
Opis
Samochodowa ładowarka 2x USB, 2.1A, czarna
- Ładuj swoje urządzenia w podróży
- Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
- Idealne do ładowania iPoda, iPhona, iPada oraz innych smartfonów i urządzeń
- Inteligentny system przeciwprzepięciowy, zabezpieczenie przeciwzwarciowe
- Porty USB umożliwiają ładowanie większości tabletów, odtwarzaczy MP3, PDA i telefonów komórkowych
EAN: 8716309115674
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: EG-U2C2A-CAR-02
Rodzaj: Samochodowa
Napięcie wyjściowe: 5 V
Prąd wyjściowy (maks.): 2.1 A
Złącza: 2 x USB 2.0
Pasuje do: Uniwersalna
Kolor: Czarny
Pozostałe parametry: Napięcie wejściowe: 12-24 V DC
Dane techniczne
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Pozostałe parametry | Napięcie wejściowe: 12-24 V DC |