Wyszukiwarka
JVC HA-EN10 Czarne
dodaj do przechowalni
0
Opis
HA-EN10 Czarne
Kolorowe słuchawki sportowe JVC HA-EN10 z serii "Gumy Sport".
Słuchawki dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
EAN: 4975769445057
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-EN10 black
Przeznaczenie: Muzyka, Telefonia komórkowa
Konstrukcja: Douszne
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1 m
Kolor: Czarny
Waga: 4.8 g
Wymiary: Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.6 cm
Pozostałe parametry: - Słuchawki odporne na wilgoć- Idealne dla osób aktywnych- Specjalnie wyprofilowana wkładka- Wtyk platerowany złotem- Maksymalny poziom wejściowy: 200mW (IEC)- Membrana: 11 mm- Magnes neodymowy
Pasuje do: Słuchawki kompatybilne z iPhone'em (wtyk)
Akcesoria w zestawie: Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M
Dane techniczne
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Dźwięk | Stereo |
| Przeznaczenie | Muzyka • Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu | 1 m |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Waga | 4.8 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.6 cm |
| Pozostałe parametry | - Słuchawki odporne na wilgoć- Idealne dla osób aktywnych- Specjalnie wyprofilowana wkładka- Wtyk platerowany złotem- Maksymalny poziom wejściowy: 200mW (IEC)- Membrana: 11 mm- Magnes neodymowy |
| Pasuje do | Słuchawki kompatybilne z iPhone'em (wtyk) |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |