Wyszukiwarka
JVC HA-ENR15 Czarne
dodaj do przechowalni
0
Opis
HA-ENR15 Czarne
Kolorowe słuchawki sportowe JVC HA-ENR15 z serii "Gumy Sport" z pilotem i mikrofonem
Słuchawki są dostępne w 4 wersjach kolorystycznych
EAN: 4975769445019
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-ENR15 black
Przeznaczenie: Muzyka, Telefonia komórkowa
Konstrukcja: Douszne
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1 m
Kolor: Czarny
Waga: 4.8 g
Wymiary: Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.65 cm
Pozostałe parametry: - Odporne na wilgoć słuchawki "Gumy Sport"- Idealne dla osób aktywnych- Zintegrowany pilot i mikrofon- Specjalnie wyprofilowana wkładka- Wtyk kompatybilny z iPhone'em- Membrana: 11 mm- Magnes neodymowy- Maksymalny prąd wejściowy: 200mW (IEC)- Pozłacany wtyk
Pasuje do: - iPhone (kompatybilny wtyk)- iPod- iPad- Urządzeń z OS Android- BlackBerry
Akcesoria w zestawie: Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M
Dane techniczne
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Dźwięk | Stereo |
| Przeznaczenie | Muzyka • Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu | 1 m |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Waga | 4.8 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.65 cm |
| Pasuje do | - iPhone (kompatybilny wtyk)- iPod- iPad- Urządzeń z OS Android- BlackBerry |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |