Wyszukiwarka
JVC HA-ETX30 Czarne
dodaj do przechowalni
0
Opis
HA-ETX30 Czarne
Odporne na wilgoć słuchawki sportowe JVC HA-ETX30.
Słuchawki są dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
EAN: 4975769424663
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-ETX30-B-E
Przeznaczenie: Muzyka
Konstrukcja: Douszne
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 21 kHz
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Czarny
Waga: 6.6 g
Wymiary: Wymiary opakowania: 2.3 x 9.5 x 21.2 cm
Pozostałe parametry: - Odporne na wilgoć- Możliwość płukania w wodzie- Ruchoma końcówka typu "Pivot"- Dopasowanie do kształtu ucha- Pozłacany wtyk w kształcie L- Membrana 9.0 mm- Magnes neodymowy- Maksymalny poziom wejściowy: 200 mW (IEC)
Pasuje do: Wtyk kompatybilny z iPhone'em
Akcesoria w zestawie: - Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L- Uchwyt na przewód
Dane techniczne
| Dźwięk | Stereo |
| Przeznaczenie | Muzyka • Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne • Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 21 kHz |
| Waga | 6.6 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 2.3 x 9.5 x 21.2 cm |
| Pozostałe parametry | - Odporne na wilgoć- Możliwość płukania w wodzie- Ruchoma końcówka typu "Pivot"- Dopasowanie do kształtu ucha- Pozłacany wtyk w kształcie L- Membrana 9.0 mm- Magnes neodymowy- Maksymalny poziom wejściowy: 200 mW (IEC) |
| Pasuje do | Wtyk kompatybilny z iPhone'em |
| Akcesoria w zestawie | - Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L- Uchwyt na przewód |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |