Wyszukiwarka
JVC HA-S180 Białe
dodaj do przechowalni
0
Opis
HA-S180 Białe
Lekkie słuchawki nauszne JVC HA-S180.
Słuchawki są dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
EAN: 4975769424878
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-S180 white
Przeznaczenie: Muzyka
Konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Biały
Waga: 108 g
Wymiary: Wymiary opakowania 15.8 x 22 x 3 cm
Pozostałe parametry: - Doskonała jakość dźwięku dzięki 30 mm przetwornikom neodymowym- Specjalnie wyprofilowane porty basowe - głębokie tony niskie- Składana konstrukcja dla wygody przenoszenia i przechowywania- Lekka konstrukcja- Komfortowe użytkowanie- Pozłacany wtyk- Maksymalny poziom wejściowy: 500mW (IEC)
Pasuje do: Wtyk kompatybilny z iPhone'em
Dane techniczne
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Dźwięk | Stereo |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Waga | 108 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania 15.8 x 22 x 3 cm |
| Pasuje do | Wtyk kompatybilny z iPhone'em |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |