Wyszukiwarka
JVC HA-S185 Czarne
dodaj do przechowalni
0
Opis
HA-S185 Czarne
Lekkie słuchawki nauszne z pilotem i mikrofonem JVC HA-SR185.
Słuchawki dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
EAN: 4975769425004
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-SR185 black
Przeznaczenie: Muzyka
Konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Czarny
Waga: 108 g
Wymiary: Wymiary opakowania: 15.8 x 22 x 3 cm
Pozostałe parametry: - Zintegrowany pilot i mikrofon- Doskonała jakość dźwięku dzięki 30 mm przetwornikom neodymowym- Specjalnie wyprofilowane porty basowe (głębokie tony niskie)- Składana konstrukcja- Wygoda przenoszenia i przechowywania- Wysoki komfort- Pozłacany wtyk
Pasuje do: - iPhone (kompatybilny wtyk)- iPod- iPad- Urządzenia z OS Android- BlackBerry
Dane techniczne
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Dźwięk | Stereo |
| Przeznaczenie | Muzyka • Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Waga | 108 g |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 15.8 x 22 x 3 cm |
| Pasuje do | - iPhone (kompatybilny wtyk)- iPod- iPad- Urządzenia z OS Android- BlackBerry |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |