Wyszukiwarka
JVC Słuchawki HA-F160 pomarańczowe
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wygodne słuchawki douszne - pomarańczowe
- Owalny kształt gumowych wkładek, gwarantuje komfortowe dopasowanie
- 8 wersji kolorystycznych
- Kształt słuchawki wzmacnia brzmienie basów
- Mocny dźwięk, dzięki 13.5 mm przetwornikom neodymowym
- 1 m kolorowy przewód z niklowanym wtykiem, kompatybilnym z iPhone'em
EAN: 4975769415609
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-F160-D
Przeznaczenie: Muzyka, Gaming, Telewizja
Konstrukcja: Douszne
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 15 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 108 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1 m
Kolor: Pomarańczowy
Waga: 5 g
Pozostałe parametry: - Membrana: 13.5mm- Typ magnesu: Neodymowy
Dane techniczne
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Dźwięk | Stereo |
| Impedancja | 16 Ω |
| Przeznaczenie | Muzyka • Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu | 1 m |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Waga | 5 g |
| Pozostałe parametry | - Membrana: 13.5mm- Typ magnesu: Neodymowy |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Czułość | 108 dB |