Wyszukiwarka
JVC Słuchawki HA-S31M niebieskie
dodaj do przechowalni
0
Opis
EAN: 4975769458637
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-S31M-A-E
Przeznaczenie: Muzyka, Telefonia komórkowa
Konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 26 Hz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Niebieski
Waga: 140 g
Dane techniczne
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Przeznaczenie | Muzyka • Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 26 Hz |
| Waga | 140 g |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |